Share week 2018 – moje typy

Każdy, kto obraca się choć trochę w świecie Polskiej blogosfery, na pewno słyszał o organizowanej od paru dobrych lat akcji Andrzeja Tucholskiego – SHARE WEEK. Dzisiaj, ostatni dzień akcji, więc nie przedłużając dzielę się z Wami moimi typami.

Dorota – Kameralna

Blog Doroty jest moim elementarzem slow life. Dla mnie, to jedno z najpiękniejszych i najbardziej inspirujących miejsc w sieci. Dzięki Dorocie, zaczęłam tworzyć swoją Capsule Wardrobe i bardziej celebrować codzienność.

Julia – Joulenka

Blog Julii czytam od dobrych paru lat. Bardzo podoba mi się jej styl pisania, rzetelne porady szyciowe i podejście do życia. Jestem też fanką jej stylu ubierania, i wiele w pokazanych przez nią stylizacji jest dla mnie inspiracją. Julia uszyła przepiękną suknię na swój własny ślub i podzieliła się ze światem imponującą listą hobby. Zdecydowanie, jedno z moich ulubionych miejsc w sieci.

Hania – Haniako

Blog Hani, jak sama pisze, jest jak ciepły koc. Jej przemyślenia, bardzo trafne i inspirujące często robią mi dzień. Hania robi bardzo ładne zdjęcia, chodzi w spódnicach i pisze o nieidealnym życiu, takim zwyczajnym, bez parcia na doskonałość. I za ten luz ją bardzo lubię.

To tyle na dziś 🙂 Podzielcie się swoimi ulubionymi blogami, może macie jakieś perełki, które możecie polecić?